Kvalita

Naše skupina dnes garantuje kvalitní švýcarské služby díky vlastním výrobním zařízením ve Švýcarsku i v zahraničí.
Při výrobě námi nabízených produktů kontrolujeme: kvalitu, termíny a zpětnou sledovatelnost produktů. Bezkonkurenční služba ve Švýcarsku. Abychom vyhověli nejvyšším nárokům našich zákazníků, nabízíme komplexní služby od plánování až po instalaci vašich projektů.

V rámci skupiny máme následující certifikace:

- ISO 9001:2015 - Management kvality
- ISO 14001:2015 - Environmentální management
- EN 1090 - Výroba ocelových a hliníkových konstrukcí

Platforma pro obchodní prostředí: www.klimaplattform.ch
Energetické seskupení: www.energie-plattform.ch
Swiss Association pro kvalitu: www.saq.ch
Švýcarská společnost pro marketing: www.gfm.ch

Bezpečnost

Bezpečnost je součástí hodnot naší skupiny. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili bezpečnost našich zaměstnanců a klientů po celou dobu naší činnosti.

Naše týmy jsou proškoleny organizacemi IPAF a Vertical Access, aby bylo zajištěno správné používání výtahů a zdvihacích zařízení. Naši zaměstnanci jsou rovněž vybaveni potřebným bezpečnostním vybavením v souladu s předpisy SUVA. Výtahy, přívěsy, vysokozdvižné vozíky, pojízdná lešení, postroje, přilby, ... vše je certifikováno. Náš bezpečnostní technik je vyškolen společností SUVA a provádí pravidelné kontroly na místě.

Věděli jste, že v případě nehody na staveništi může být spoluodpovědný stavebník a majitel stavby? Další důvod, proč se přesvědčit o spolehlivosti svých partnerů.

Životní prostředí

Důležitým cílem je udržitelná firemní politika. Z ekologického, ekonomického a sociálního hlediska cítíme odpovědnost za odpovědné využívání zdrojů.

Od založení společnosti je zvláštní pozornost věnována třídění odpadu. Kontejnery se připravují v dílnách, odkud se odvážejí do sběrného dvoru našeho certifikovaného partnera.

Vybavujeme se také udržitelnými a ekologickými stroji, jako jsou nejnovější tiskárny HP Latex, které používají udržitelnější inkousty než dříve, nebo náš systém údržby a čištění "PureBlue", který nepoužívá žádné chemikálie.

Co se týče energie, máme na různých místech instalováno více než 3500 m2 solárních panelů. To nám umožňuje zásobovat naše zařízení elektřinou. Z toho mají prospěch i naši sousedé, protože produkce převyšuje naši vlastní spotřebu.